Referencje

Wrigley Poland
Z listu referencyjnego Field Force Managera Wrigley Poland Pawła Pająka (z dn.28.08.2001):

„(…) Marketing Service działając szybko, elastycznie, kreatywnie, z dbałością o szczegóły oraz niezawodnie, pozwala nam w większej mierze skupić się na osiąganiu naszych celów biznesowych, wynikających z misji naszej firmy. Marketing Service z całą pewnością jest firmą godną polecenia każdemu przedsiębiorstwu, które ceni wyżej wymienione elementy.”

PTE Skarbiec-Emerytura
Z listu Prezesa Zarządu BRE Bank S.A. Wojciecha Kostrzewy oraz Prezesa Zarządu PTE Skarbiec-Emerytura S.A. Krzysztofa Telegi (z dn. 24.12.2001) kierowanego do Wojciecha Sikocińskiego:

„(…) Z przyjemnością pragniemy poinformować, że kończący się rok 2001 był dla PTE Skarbiec-Emerytura S.A. okresem dalszego intensywnego rozwoju. Umocniliśmy swoją pozycję rynkową zwiększając liczbę członków funduszu do ponad 410 tysięcy, konsekwentnie zajmując trzecią pozycję wśród funduszy pozyskujących najwięcej klientów w poszczególnych sesjach transferowych. (…) Wszystko to było możliwe dzięki intensywnej pracy oraz aktywnej promocji marki naszego Funduszu przez firmę zarządzaną przez Pana (…).”

Danone
Z listu Dyrektora Operacyjnego Sprzedaży Danone Sp. z o.o. Marcina Stawowczyka (z dn. 31.05.2004)

„Danone będąc liderem rynku i stale dążąc do umacniania swojej pozycji opiera się w swoim działaniu na sprawdzonych rozwiązaniach organizacyjnych, w tym na outsourcingu personelu. Działania te przynoszą firmie wymierne korzyści operacyjne i finansowe. Dlatego nasz dostawca usług w zakresie outsourcingu personelu musi być niezawodnym partnerem.
Rolę taką w zakresie sprzedaży na wybranych obszarach rynku, jak i obsługi merchandisingowej placówek handlowych na terenie całej Polski pełni firma ANWOS Marketing Services Spółka z o.o., z którą współpracujemy od początku 2003 roku. (…)
Dotychczasowa współpraca wskazuje na to, że ANWOS Marketing Services dba o satysfakcję swojego klienta poprzez sprawne oraz niezawodne działanie. ANWOS Marketing Services jest firmą godną polecenia każdemu przedsiębiorstwu, które poszukuje solidnego partnera w zakresie outsourcingu personelu.”